KONST / Litografier / Färglitografi 12687373
nr 1268 7373
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga, Skärgårdsbröllop, signerad. Motivet: 38x52 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 19:04:30
1.000 kr
1.100 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö